Geocaching a focení

Informace o plánovaných akcích nebo odkazy na budoucí akce

Re: Geocaching a focení

Příspěvekod karcer » 28 bře 2010, 18:42

Mno ve Vídni to budou fotečky ;)
Ok dáme sraz potom.
karcer

Příspěvekod b3da » 04 dub 2010, 12:55

skupinově na keše bych se taky přidal, ale můj čas se natahuje a smršťuje dle mě neznámých zákonů a trochu jasno v něm mám až po květnu..
moc předem nic nevim ale kdyby se něco chystalo, rád bych se zúčastnil. :twisted:
foťák mám, gps též, gc účet poměrně čerstvě taky :D
připraven jsem muhehe
b3da

Příspěvekod karcer » 06 dub 2010, 01:21

Další člověk paráda ;)
A už jste letos něco ulovili?
Já byl asi před 2 týdnama na svý první keši letos na kopečku Zebín u Jičína.Od dětství jezdím kolem a pořád jsem chtěl na něj vylízt ale povedlo se mi to až ve svých 29 :) Když pojedete kolem určitě to stojí za to..

http://www.geocaching.com/seek/cache_de ... 96af61c635
karcer

Příspěvekod nitro157 » 08 dub 2010, 23:08

karcer píše:Další člověk paráda ;)
A už jste letos něco ulovili?
Já byl asi před 2 týdnama na svý první keši letos na kopečku Zebín u Jičína.Od dětství jezdím kolem a pořád jsem chtěl na něj vylízt ale povedlo se mi to až ve svých 29 :) Když pojedete kolem určitě to stojí za to..

http://www.geocaching.com/seek/cache_de ... 96af61c635

No ulovil a neulovil... GC.com nejak zas pomenil stranky, takze moje oblibene GCZII nebezelo, tim padem ani cacheprinter a to vse dva dny pred odjezdem na dovolenou. Pak jsme behali po vidni, ja sice v garminu nacpane polohy, ale bez popisu. Nejak jsem k tomu pristoupil tento rok laxne a moc nelovim :) Osobne nemam moc rad kese typu drive in, nebo takove moc po meste. Pro me je kes vpodstate takovy waypoint. Sedneme na kolo, vyticime nejakou cesticku a pak zbiram kese ze vydatne asistence moji hezci polovicky, ktera me sleduje a dokola se pta jestli uz mam nalezene... Cize suma sumarum, zustalo mi 76 stejne jako minuly rok. Jinak ve vidni bylo pocasi jak stvorene pro turisty, tim padem uplne na nic svetlo. Snad kazda fotka ma bude prepal, nebo stin, nebo oboji. Manualni sklo jsem pouzil asi jenom trikrat, protoze... Co si budeme nalhavat, 58mm ohnisko meho heliosu je s crop faktorem olympusu (2x) trochu moc a tedy na chozeni po meste a cvakani rychlych momentek mi padlo lip 14-42mm :) Vecer to uz bylo jine, stativ a jde se... no jenomze zas byla neskutecna zima pak a moc jsme toho taky nestihli. Ve finale ale 400 fotek je... pouzitelnych predpokladam tak 10. Kopiruji se zatimco pisu. Roztridene budou snad zitra, pak snad neco postnu. :) Jo a premioru mela moje nova matnice, rekl bych ze velice dobra vecicka a 22 dolaru se mi vraci kadym zmacknutim spouste. Preju hodne kesi a jeste vic hezkych fotek.
Olympus E-520, matnice double 45, Zuiko Digital 14-42 f3.5-5.6, Zuiko Digital 40-150 f4.0-5.6, 2x Helios 44M-4, dalsi postupne dokoupim
nitro157

Příspěvekod karcer » 07 kvě 2010, 07:15

Co takhle v tuhle neděli?Nemate chut a čas?Někam okolo Prahy na pár keší,pár piv...
karcer

Příspěvekod b3da » 10 kvě 2010, 11:39

karcer píše:Co takhle v tuhle neděli?...

hmm, koukám že už je po..
na mě poněkud brzo po mmm akci na paruce :mrgreen:

edit/kde bylo mimochodem k vidění tolik manuálních skel na dslr (i slr), že by se akce mohla s klidem nazývat i mms (nebo mml) :shock:
b3da

Příspěvekod karcer » 15 kvě 2010, 15:48

Kde to bylo?Proč to bylo ?Zač to bylo?Proč jsem tam nebyl? :?
karcer

Příspěvekod b3da » 16 kvě 2010, 10:26

mám na mysli toto.
b3da

Příspěvekod karcer » 18 kvě 2010, 23:52

Tak na tuhle akci jsem chtěl jít mockrát ale byl jsem tam jen jednou :( Vždycky narazím na plakáty pozdě nebo mi někdo řekne že tam byl.Si neumím zapamatovat kdy to bejvá...
karcer

Sdílení stránky na sociálních sítích

Předchozí

Zpět na Plánované akce