Volba: "Zobrazit nové příspěvky"

Zprávy pro a od administrátorů

Volba: "Zobrazit nové příspěvky"

Příspěvekod p_o » 25 zář 2009, 17:13

Nenasel jsem to ve FAQ, tak se chci zeptat jak funguje volba "Zobrazit nové příspěvky". Zda zobrazuje jen prispevky vlozene v dobe od posledniho meho prihlaseni nebo odhlaseni? Jde o to, ze kdyz se zapomenu odhlasit a system me odhlasi nekdy sam, jestli se mi priste zobrazi jako nove i prispevky ktere pribyly i v dobe mezi mym poslednim prihlasenim a tim automatickym odhlasenim, nebo jen ty od toho odhlaseni.
p_o

Re: Volba: "Zobrazit nové příspěvky"

Příspěvekod admin » 25 zář 2009, 17:41

p_o píše:Nenasel jsem to ve FAQ, tak se chci zeptat jak funguje volba "Zobrazit nové příspěvky". Zda zobrazuje jen prispevky vlozene v dobe od posledniho meho prihlaseni nebo odhlaseni? Jde o to, ze kdyz se zapomenu odhlasit a system me odhlasi nekdy sam, jestli se mi priste zobrazi jako nove i prispevky ktere pribyly i v dobe mezi mym poslednim prihlasenim a tim automatickym odhlasenim, nebo jen ty od toho odhlaseni.

Takhle hluboce jsem tuto funkcnost netestoval. Zobrazit by se mely vsechna vlakna, kde je neco noveho od doby, kdy jsi je navstivil naposledy. Takze s odhlasovanim a prihlasovanim si nedelej starosti. Samozrejme, je idealni forum prochazet vzdy jako prihlaseny. Neprihlaseni uzivatele se nijak nerozlisuji.
Manualniskla? Co to je? V metrixu jsem to nenasel!
admin
Site Admin

Re: Volba: "Zobrazit nové příspěvky"

Příspěvekod p_o » 25 zář 2009, 18:33

admin píše:
p_o píše:Nenasel jsem to ve FAQ, tak se chci zeptat jak funguje volba "Zobrazit nové příspěvky". Zda zobrazuje jen prispevky vlozene v dobe od posledniho meho prihlaseni nebo odhlaseni? Jde o to, ze kdyz se zapomenu odhlasit a system me odhlasi nekdy sam, jestli se mi priste zobrazi jako nove i prispevky ktere pribyly i v dobe mezi mym poslednim prihlasenim a tim automatickym odhlasenim, nebo jen ty od toho odhlaseni.

Takhle hluboce jsem tuto funkcnost netestoval. Zobrazit by se mely vsechna vlakna, kde je neco noveho od doby, kdy jsi je navstivil naposledy. Takze s odhlasovanim a prihlasovanim si nedelej starosti. Samozrejme, je idealni forum prochazet vzdy jako prihlaseny. Neprihlaseni uzivatele se nijak nerozlisuji.

V nekterem diskuzaku to prave zobrazovalo jako "nove" jen ty prispevky zadane od posledniho odhlaseni, bez ohledu na to jestli jsem je uz cetl nebo ne (asi jednodusi implementace ktera jen porovna casy a nepotrebuje si pamatovat prectene). Az pozdeji, kdyz jsem nahodou zjistil mi uteklo par prispevku, tak to upravili na na cas od prihlaseni.

Uvidim jak se to bude chovat tady :-)
p_o

Sdílení stránky na sociálních sítích

Zpět na O tomto webu